#tirana hashtag via instagram | #tirana images

#tirana | See the top and most browsed pictures and videos about the #tirana

Kemisha, kollare, butona, gjithcka per djem & burra qe kerkojne perfeksionin, ejani ne @butik_gemeli ose beni porosine ne Insta Direct 📥 #butikgemeli #kemishaslimfit #kemisha #kollare #butona #veshjeceremoniale #veshje #veshjepermeshkuj #vishubukur #vishumestil #materialcilesor #cilesi #stil #elegance #detaje #myslymshyri #tiranalifestyle #tirana

# Albania #Tirana #Dog #Rottweiler #Royal #Twister #NoFilter

📌Per cdo informacion dhe porosi na kontaktoni ne DM ose ju mirepresim ne dyqan. #justynastore #pants #tirana #albanian #black #gold

Mund te porositni nga🇽🇰🇦🇱 viber/whatsApp +383 45 910 535 Transportin falas vetem ne Kosove, Shqiperi dhe Maqedoni 3€ pagesa pas pranimit #prishtina #peja #blej #porosit #kosove #maqedoni #shqiperi #online #gjakova #prizreni #shkupi #porosit #vajza #modele #fustana #aksesor #vushtrri #mitrovic #gjilan #drenas #ora #çanta #podujeva #skenderaji #gostivari #tetova #tirana #vlora #fenirim #bebe #femije

for the diaspora summit playing some of my compositions 🌻 🐞 _ #diasporasummit #tirana #piano #compositions

Antipaste e ftohte fruta deti,sallate rukola,linguini peshkatrice ,skampi,tiger, peshk Gjel ne zgare qymyri, gjuze tigani ver limon dhe vere 🎣🐟🍝🍷 #lunch #sea #seafood #peshk #alteofishrestaurant #freski #deti #albania #tirana @restorantalteo

💣 Ore + 2 varese⚡20€🔥🔥🔥 🔘 Kualitet i larte, nuk humb ngjyren 🔘 Porosit ne insta-direct 🔘 Posta falas brenda Kosoves⠀ 🔘 Shqiperi posta 3€

Vizita ne Kuala Lumpur (Malajzi) + 🏖️Relax ne plazhet e VIETNAM-it 🧚 Paketa 1490 euro/p perfshin: - Fluturimi me avion vajtje ardhje nga Tirana ne Kuala Lumpur 2-10 prill - Akomodimin ne hotel Citin Seacare Pudu 3* per 2 net - Mengjeset per te gjitha ditet e qendrimit - Bileta Malajzi - Vietnam vajtje ardhje - Akomodimi ne hotel Sol Beach House Phu Quoc by Melia Hotels International 5* per 6 net - Mengjeset per te gjitha ditet e qendrimit ⛔ Nuk perfshihet: - Turet me guide - Transfertat nga aeroporti ne hotel dhe anasjelltas SHENIM: Per standart me te larte hotelesh kategoria LUX paketa ka kosto shtese 200 euro personi per te gjitha ditet e qendrimit. Qendrimi behet perkatesisht ne hotele: - The face platinium Suites 5* ne Kuala Lumpur (me infinity pool me pamje nga Petronas Towers) - Dusit Princess Moonrise Beach Resort 5* ne Vietnam #kualalumpur #travel #trip #vietnam #tirana #durres #shkoder #elbasan #korce #fier #trip #voyage #gjirokaster #sarande #fier #kukes #gostivar #prishtine #kosove

Në Shanghai, Kinë.☠️🔥🇦🇱 - 📸:@supreme_alb ⚌⚌⚌⚌⚌⚌⚌⚌⚌⚌⚌⚌⚌⚌⚌⚌⚌⚌⚌ #luxurycarsal #albania #tirana #shqiperia #shqipe #shqiperi #alb #audi #allroad #quattro #audiaquattro #a7 #audi #audilovers #🇦🇱 #luxurycars #lux #car #cars #audiclub #germancars #audia7 #audia5 #audia6 #audis6

💥💥APARTAMENT 2+1 ME QIRA🏡 📍UNAZA E RE, PRANË HOTEL ROLANDIT 🛋Ambient ndenje, 🛏2 dhoma gjumi, 🛁2 tualete 💰Çmimi 260 € 😱 📞068 38 13 879 ⏳ #century21 #century21premiumal #century21albania #new #listing #apartment #for #rent #realtor #realestate #realestateagent #broker #apartment #qira #tirana

#salonbukurieperfemije Etjen klienti ynë me sy të jashtëzakonishtë të bukur, dhe tani edhe me një prerje moderne! 😀 🕺 Faleminderit që na zgjodhët!💞 #kislinsky #baby #femije #tirana #albania #албания

Plakja është proces i ndërlikuar që përfshin faktorë gjenetikë (të brendshëm) dhe mjedisor. Plakja e brendshme, e njohur edhe si plakja kronologjike, përcaktohet nga sfondi gjenetik. Ajo përfshin reabsorbimin e kockave, humbjen e kolagjenit dhe elastinës nga lëkura, humbjen e indit dhjamor dhe tonit të muskujve. Në të kundërt, plakja e jashtme ndikohet nga faktor të jashtëm siç janë ekspozimi kronik i diellit dhe pirja e duhanit etj. Nëse marrim në krahasim nënë dhe bijë që janë gjenetikisht të ngjashme mund të jetë një mënyrë e mirë për të kuptuar se si do të rritet vajza në të ardhmen. Nena (ana e djathte në foto) paraqitet me humbje të vëllimit në faqes me qeska të syve, me rrudha të dukshme nasolabiale dhe linjat marionete. Vajza, nga ana tjetër, paraqet një vëllim të duhur të fytyrës. Sherbimet @miliona_aesthetic janë shumë të rëndësishëme për të parandaluar dhe korrigjuar plakjen. Follow @Miliona.Aesthetic for more piece of art done in aesthetic clinic . . . . #miliona #milionaaesthetic #beauty #aesthetic #filler #dermalfiller #botox #knowyourlips #thefutureofyouth #lipaugmentation #biglips #lipfiller #injectables #lipfillers #cupidsbow #lipinjections #injectables #cosmetics #beautyblogger #prishtina #kosovo #albania #tirana #spa #rhinoplasty

Life is a combination of magic and pasta 😍 @seasontirana #seasontirana #food #foodie #pasta #monday #foodgram #instapic #tirana #pazariiri #restaurant #lunchbreak

Scheiß auf Hate das einzige was zählt ist eine Bruderschaft 👊🏼👊🏼❤ #rap #deutschrap #fasko #faskohaft #streetstyle #newcomer #albania #kosovo #tirana #hamburg #berlin #wiesbaden #mainz #würzburg #nike #hiphop #marlboro #street #realtalk #2k19 #video

Mbyllet dhe transaksioni i dyte nga agjenti Enea Odhisea. Dhenie me qira e nje apartamenti 1+1. Listoni edhe ju pronat tuaja me agjentet tane: 📞 ‭069 933 1332 #c21 #century21 #century21_prime #DreamBig #MoveFast #Century21Albania #Century21 #C21 #C21Albania #DreamBigMoveFast #RealEstate #RealEstateAlbania #Albania #Tirana #House #Apartment #Business #Biznes #Sale #Sold #Realtor #Realty #Broker #ForSale #NewHome #HouseHunting #Listing #HomeSale #homesforsale

Luftoni rrudhat duke marr rezultate të menjëhershëm, vetëm me Botox Neuronox! Efekt më të shpejt se Botox e tjera! Rezultate mahnitëse, vetëm në pak ditë!!!! 😷 Trajtimi: Botox 🎯 Qëllimi: Eliminimi i rrudhave në zonën e syve dhe të ballit. Eliminim i djersitjes së tepërt 👓 Funksionimi: Aplikohet materiali Botox në zonat muskulore të rrudhave 🎉 Rezultati: Pas 3 ditësh ✏ Shënim: Rezultati final vihet re pas 2 javësh 👏🏼 Teknika: Me gjilpëra të holla 😴 Anestezia: Jo ⏰ Koha që zgjat: 20-30 min 📆 Shërimi: 30 min 👍🏼 Kohëzgjatja efektit: 8-10 muaj 💣 Rreziqe: Jo 😱 Niveli dhimbjes: Shumë i uët 💶 Kosto: 150-200€ Rezervoni konsultën #FALAS: 📲Kontakt: +355 67 522 6666 📍Adresa: Rruga Ismail Qemali, Ish-Blloku, përballë Vilës Enver, Kati 2, Tiranё. #Genotime #tirana #albania #botox #neuronox

Loj shperblyse👇👇 Rregullat per me marr pjes 1 Follow @keshmoskesh_ 2 @pirevaleorent Tag 3 shok/shoqe edhe kta qe i boni tag duhet mem pas follow 4 me tregoni dm qe keni plotsu rregullat ✅ 📥 ... #gjilan #pristina #pristine #gjakova #peja #mitrovica #gjilan #ferizaj #kosovo #kosova #albania #saranda #tirana #ledrivula #ledrizlla #kafenejajoneofficial_ #dorators #xhensilators #taynator #mozzikfans #butrintimeri #dafinators #dafinazeqiri #kidators #luanator #diaspora #babastars #butriors #samantator #ortakoll #noizycompanybag

Amonitet janë rezultat i fosilizimit te cefalopodeve tashme te zhdukur. Ndersa Amolitet jane praktikisht Amonit i opalizuar nga aragoniti me papasterti duke i dhene keshtu efektin e magjishem te ylberit. Duke mbartur ne vetvete dijen e lashte, Amoliti ndihmon ne pastrimin e Karmes, çliron nga veset, manite dhe fiksimet. Forcon instiktit e mbijeteses dhe stimulon levizjen e energjise ne trup(Qi energy). Ai perfaqeson plotesimin e personalitetit ne menyre qe te filloje fuqizimi i tij. I quajtur Guri 7-ngjyresh i Prosperitetit nga mjeshtrat e Feng Shui-t, Amoliti terheq shendet te mire dhe prosperitet kur mbahet ne shtepi. #ammonite #ammolite #fossils #aragonite #crystals #mineralspecimen #minerale #kristale #gurenatyral #fosile #energy #frequency #vibration #arceology #tirane #tirana #albania #shqiperi #kosove #crystalhealing #healingstones #healingcrystals #meditation

Qumshti i biletës Perbersit e gjetur tek qumeshti i bletes eshte si me poshte, Përbërja kimike e qumshtit te bletve:_ uje 66% #bionatyral_ela #likelike #follow #tirana #tiranapost #kosova #prishtina #fieri #porositonline #porosit #porosittani

➡ SKI NE KOLASHIN --- DT.26-27 janar & Dt.3-4 Shkurt Hotel Aurel 4* ➝ 2 Dite, Cmimi 49€ Hotel Hilton 5* ➝ 2 Dite, Cmimi 59€ ➡ SKI NE MAVROVE --- DT. 26-27 janar & Dt. 3-4 Shkurt Hotel Diplomat 3* ➝ 2 Dite, Cmimi 35€ Hotel Mirage 4* ➝ 2 Dite, Cmimi 49€ ➡ SKI NE DARDHE --- DT. 26-27 janar & Dt. 3-4 Shkurt Hotel Taverna Mihallari (ne Dardhe) ➝ 2 Dite, Cmimi 55€ ➡ SKI NE BREZOVIC --- DT. 26-27 janar & Dt. 3-4 Shkurt Hotel Prizreni 4Yje (qender qyteti)➝ 2 Dite, Cmimi 55€ SOLE TRAVEL & TOURS Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re, sa kalon ish- Ambasaden Jugosllave , krahu tjeter (Perballe Parukeri Merita) Tirana, Albania E-mail: soletravel@hotmail.com Phone: +355 4 2230668 Mob: +355 69 6056944/696153704 # #ski #brezovic #oferta #udhetime #tirana #durres #shkoder #elbasan #korce #fier #sarande #trip #voyage #snow #bore #dimer #

• ᵁᴺᴬ ˢᵀᴼᴿᴵᴬ ᴵᴹᴾᴼᴿᵀᴬᴺᵀᴱ •

s h i t e t

Follow us social media accounts


This product uses the Instagram API but is not endorsed or certified by Instagram. All InstagramTM logos and trademarks displayed on this application are property of Instagram.